Under the gun - kolejna stara kapela.

06 grudnia, 2008

Przypadki chodzą po ludziach. Znaczy po internecie. Żeby dostać w komentarzu linka do Bathorego i trafić w pokrewnych (nie, nie chcę znać algorytmu) na Polska by Under the gun i do tego sporo innych kawałków (prawie cała płyta Homeland) zespołu Under the gun, to jest szansa... No nieważne. Mała.

No właśnie. O zespole usłyszałem - przy luźnej rozmowie kiedyś, gdzieśtam - że istnieje, że ciekawy jakoś w okolicach '97, potem za pośrednictwem sieci trafiłem na kilka kawałków. Ale już wtedy miałem problem z identyfikacją, skąd są (podobno Polska, ale jak słyszę wokalistę, to wątpię - bardzo niesłowiańskie "r" ma). Tesktów i strony domowej też mi się nie udało odnaleźć (także dziś; mam wrażenie, że połowa kapel postawiła sobie za punkt honoru nagranie kawałka o tytule under the gun). Na żywo nigdy ich nie widziałem... Ma ktoś jakieś informacje może (link, link!)?

No i na koniec znalezione na YT video z koncertu. Dużo polskich komentarzy - potwierdza tezę, że to polski zespół. Komentarze wspominkowo - historyczne, jako i ten wpis.

1. Mefik napisał(a):
06 grudnia 2008, 17:01:32

Goście są z Anglii, w Polsce w latach 90 często koncertowali, stąd wiele osób ich zna i pamięta.
Demo do sciagniecia -> http://sharebee.com/0541770a

2. wujo napisał(a):
17 stycznia 2009, 13:44:52

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to UTG może pojawić się w tym roku koło kwietnia w Szczytnie (warm-maz). Rozmowy są bardzo zaawansowane, więc są spore szanse na wydarzenie roku na scenie folkpunk. Więcej informacji pojawi się zapewne z czasem na http://www.vegecrustpunx.blog.pl/
Zapraszam wszystkich do Szczytna!

3. MOTYL napisał(a):
30 września 2009, 13:16:18

Under The Gun - Homeland
http://www.megaupload.com/?d=BEHEJQEU

Under The gun - Demo 91
http://uploader.pl/?d=8FB145DB1
pZdr