Acid drinkers za darmo, na żywo.

25 sierpnia, 2008

Jak co roku rusza doWnhiLL Summer Festival, znany też wcześniej jako Dni Stargardu. W tym roku, dnia 30.08.2008, czyli na sam koniec wakacji szkolnych (dobrze piszę, prawda?), w Morzyczynie, jako gwiazda zagrają Acid drinkers. Wstęp wolny. Ponieważ impreza jest zacna, a w tym roku organizatorzy mają niewielką obsuwę z informowaniem o imprezie, to pozwolę sobie napisać nieco więcej.

Zagrają również (kolejność przypadkowa):

Wstęp wolny oczywiście.

doWnhiLL Summer Festival to nie tylko koncerty, szykują się także imprezy towarzyszące, m. in. zawody w skateparku, zlot motocyklowy, scena graffiti, plener fotograficzny, strzelanie do celu. Pełna lista imprez towarzyszących dostępna tutaj.

Impreza jest co prawda jednodniowa, ale zapewne warto rozważyć nocleg gdzieś w okolicy, tym bardziej że dla wielu to ostatni weekend wolności w tym sezonie. ;-) Jakieś campingi na stronie festiwalu są podane.

Sugerowany dojazd (z dalszych miejscowości) pociągiem do Stargardu Szczecińskiego (pociągi pospieszne się zatrzymują), krótki spacer pieszy w kierunku dworca PKS i spod niego autobusem MZK Stargard. W sierpniu linie 3 i 4 powinny dojeżdżać do Morzyczyna (uwaga na literki przy oznaczeniach godzin - trasy się różnią - niby w sobotę wszystko dojeżdża, ale.. ;)). Jest to ostatni weekend wakacji, miejcie to na względzie sprawdzając rozkłady - mogą być zmiany i tłok. PKS być może też jeździ, ale nigdy nie przepadałem za tym środkiem transportu.

Mam nadzieję, że pogoda dopisze i do zobaczenia pod sceną.